Єпископ Броварський Феодосій відвідав місце будівництва храму в селі Обуховичі

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій відвідав місце будівництва храму на честь Покрови Пресвятої Богородиці в селі Обуховичі Іванківського району.

Його супроводжували благочинний Іванківського округу протоієрей Іоанн Токарук, духовенство благочиння. Владика зустрівся з приходським активом села, обговорював з ними питання будівництва та організації парафіяльного життя.

Село Обуховичі було засновано в XVI столітті, зараз це одне з найбільших сіл Іванківського району – населення складає 1450 мешканців. Свого часу тут був храм, який в 30-і роки минулого століття був зруйнований. Сьогодні богослужіння регулярно звершується в пристосованому приміщенні. Чин закладки нового типового храму на честь Покрови Пресвятої Богородиці був звершений єпископом Феодосієм Великим постом цього року.

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

Черкасский Благовестник

Подписывайтесь на наши каналы в Telegram, Яндекс.Дзен и в других соц.сетях...