Благочинний Поліського округу відвідав храм на честь ап.Іоанна Богослова та освятив хрест

DSCF9982Благочинний Поліського округу протоієрей Іоанн Токарук з благословіння Вікарія  Київської Митрополії Керуючого Бородянським вікаріатством єпископа Варсонофія  на запрошення настоятеля  відвідав храм Іоанна Богослова с.Сидоровичі Іванківського району.

Благочинний з настоятелем храму протоієреєм Олександром Довгань освятили поклонний хрест при в’їзді в село.

В освячені  хреста  взяли участь сільський голова  Сидорович Надія Чала, директор СГВ “Жміївське” Володимир Грищенко, приватний підприємець Олександр Сокіл, з ініціативи  якого і встановлено хрест.

Після освячення благочинний звернувся з словами повчання до присутніх та подякував причетним до цієї благородної справи.