Храмове свято в храмі на честь Архистратига Божого Михаїла

21 листопада, у день відзначення Собору Архангела Михаїла і прочих небесних сил безплотних, жителі сіл Димарської сільської ради святкували храмове свято, а також річницю освячення місцевого храму на честь Архистратига Михаїла.

Святкове богослужіння очолив Благочинний Поліського благочиння протоієрей Іоанн Токарук. На запрошення настоятеля храму ієрея Костянтина Лісового на свято прибули священники сусідніх парафій, меценат, за допомоги якого побудовано храм, народний депутат України Ярослав Москаленко, його помічник Олександр Леляк, жителі та гості села.

Словами подяки до всіх, хто причетний до будівництва церковної споруди, звертався отець Іоанн, сільський голова Ярослав Слиж та прихожани. Народний обранець подарував ікону Архистратига Михаїла написану на Святій горі Афон – благословіння від афонських старців. По закінчення богослужіння на всіх чекала святкова трапеза.