У День Богоявлення Господнього

DSCF041619 січня Свята Православна Церква святкує Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, або Богоявлення.

Цього дня громада селища Красятичі та ближніх сіл молилася вперше у новозбудованому храмі на честь Воздвиження Животворящого Хреста. Хоча будівництво храму ще не завершене і у середині церковного приміщення нічого не облаштовано, все одно було відчутно, що у цьому місці перебувала благодать Божа.
По закінченні богослужіння відбулося освячення води. Благочинний Поліського церковного округу отець Іоанн прочитав проповідь з нагоди одного з найбільших християнських свят, окропив прихожан освяченою водою та звернувся з словами подяки народному депутату Я. М. Москаленку за допомогу в зведенні храму та просив вірян всіляко сприяти і допомагати у закінченні будівництва церковної обителі.